W MEDIACH

W styczniowym (2016) magazynie BRIEF ukazał się artykuł o pracy poniżej kwalifikacji z komentarzem Artura Florczaka – Prezesa Human Garden. 

 

 

Na łamach czerwcowego (2015) numeru magazynu BRIEF można przeczytać ciekawy artykuł z komentarzem Artura Florczaka – Prezesa Human Garden na temat wyboru drogi zawodowej.

 

Na okładce grudniowego (2014) numeru Magazynu BRIEF oraz na kilku stronach pojawia się temat pracy – „Pracodawco wybierz mnie!”, gdzie zabiera głos Artur Florczak – Prezes Human Garden.

 

 

Na 10 stronie Magazynu Rekruter oraz w portalu logo-wpukazał się wywiad z Arturem Florczakiem – Prezesem Human Garden na temat roli zdjęcia w CV. 

 

 

Dla kogo i kiedy jest praca zdalna. Komentarz Artura Florczaka dla

Zrzut ekranu 2016-02-27 o 13.19.48

 

Komentarz do sprawy braku dopasowania pracowników i pracodawców w portalu

Zrzut ekranu 2016-02-27 o 13.19.48

 

II Wieczór Rekrutera – Przemówienie Artura Florczaka – Prezesa Human Garden

 

źródło zdjęć: facebook.com/MagazynRekruter

Na 4 stronie Magazynu Rekruter oraz w portalu logo-wp pojawiła się relacja z II Wieczoru Rekrutera, podczas którego przemówienie wygłosił Artur Florczak. Treść wystąpienia znajdą Państwo tutaj. 

 

 

 

Komentarz do sprawy kompetencji humanistów na rynku pracy w portalu

Zrzut ekranu 2016-02-27 o 13.19.48

 

Na 4 i 5 stronie Magazynu Rekruter oraz w portalu logo-wp ukazał się wywiad z Arturem Florczakiem, w którym mówi miedzy innymi o projekcie „Szukam Fajnej Pracy” oraz o wpływie mediów społecznościowych na proces rekrutacji.